-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торф'яні брикети
Тендер Prozorro UA-2021-03-26-003964-b
Завершена
232 493.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 162.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 162.47 UAH
Період уточнення:
26.03.2021 15:37 - 01.04.2021 00:00
Відповідь надана
Розміри
Номер:
4402db4e4e5840258a1f0c40f39fe70c
Дата опублікування:
31.03.2021 09:59
Опис:
Замовник зазначив у своїй відповіді:
Відповідно до вимог ДСТУ 2042-92 «Брикети торф'яні для комунально-побутових потреб. Технічні вимоги»: довжина – від 80 до 200, ширина – від 40 до 75; висота – від 15 до 70. Замовником вказано орієнтовний розмір 180х70х35, кожна вказана одиниця входить в Стандартні розміри, згідно ДСТУ 2042-92.
Однак, встановлюючи розміри 180х70х35, Замовник встановлює ДИСКРИМІНАЦІЙНУ ВИМОГУ!!! Адже виробники торфобрикету, у яких розміри відповідають вимогам ДСТУ2042-92 (довжина – від 80 до 200, ширина – від 40 до 75; висота – від 15 до 70), однак відмінні від 180х70х35, вже не можуть взяти участі у тендері, адже не відповідають вимогам Замовника! Тобто якщо в Учасника розміри 120х60х30, то вони відповідають ДСТУ2042-92, однак він не може взяти участі в тендері, адже Замовник вимагає 180х70х35. Отже дана вимога обмежує коло учасників, які можуть взяти участь в аукціоні. Згідно Закону України про публічні закупівлі, всі учасники беруть участь в торгах на рівних умовах! Однак встановлюючи вимогу 180х70х35 Замовник ГРУБО порушує Закон про публічні закупівлі та права Учасника на участь у тендері на РІВНИХ умовах! Просимо забрати ДИСКРИМІНАЦІЙНУ ВИМОГУ і привести вимоги Замовника у відповідність ДСТУ2042-92! Дякуємо!
Відповідь:
Учасник може просто надати лист-пояснення і пропозиція буде розглянута. Дискримінації тут ніде не бачимо.
Дата відповіді:
02.04.2021 11:47
Відповідь надана
Розміри
Номер:
260765aca7d142abb528446f7a2bc91b
Дата опублікування:
29.03.2021 12:31
Опис:
Згідно вимог ДСТУ 2042-92, Розмір брикетів визначається конструкцією матричного каналу штемпельного преса в мм:
Довжина - 80-200
Ширина - 40-75
Висота - 15-70.
У тендерній документації зазначено: "орієнтовно 180х70х35".
Просимо привести вимоги Замовника у відповідність ДСТУ і не створювати дискримінаційних критеріїв!
Відповідь:
Відповідно до вимог ДСТУ 2042-92 «Брикети торф'яні для комунально-побутових потреб. Технічні вимоги»: довжина – від 80 до 200, ширина – від 40 до 75; висота – від 15 до 70. Замовником вказано орієнтовний розмір 180х70х35, кожна вказана одиниця входить в Стандартні розміри, згідно ДСТУ 2042-92.
Дата відповіді:
30.03.2021 11:23
Відповідь надана
ДСТУ
Номер:
2bf7c243c53a43aca447a004fd4e5db7
Дата опублікування:
29.03.2021 12:24
Опис:
Доброго дня.
Згідно ДСТУ 2042-92 механічна міцність повинна складати не менше 94%! Замовник вимагає не менше 95%! Просимо пояснити, чому вимоги Замовника відрізняються від вимог ДСТУ 2042-92? Яким саме документом стандартизації керується Замовник, встановлюючи даний критерій? Просимо привести вимоги у відповідність ДСТУ 2042-92!
Відповідь:
У тендерній документації розділі ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції пункті 6. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі технічна помилка. (Див. додаток №2 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: Торф'яні брикети – код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) -09110000-3 – Тверде паливо з технічними та іншими вимогами Замовника). Замовником технічну помилку виправлено.
Дата відповіді:
30.03.2021 11:27
Відповідь надана
Кваліфікація
Номер:
43112e8c3c564399819dab2858f39045
Дата опублікування:
29.03.2021 12:19
Опис:
Згідно вимог документації до ст.16: "Якщо тендерна пропозиція не містить документів, які підтверджують відповідність Учасника встановленим кваліфікаційним критеріям, або якщо ці документи не переконають Замовника у тому, що Учасник має необхідну кваліфікацію, така тендерна пропозиція відхиляється."
Просимо надати роз'яснення, що саме означає вираз "або якщо ці документи не переконають Замовника у тому, що Учасник має необхідну кваліфікацію"??? Замовник може сказати "Нас не переконали" і відхилити пропозицію Учасника?! Як саме потрібно переконати замовника?
Відповідь:
Переконати Замовника можуть тільки подані документи.
Дата відповіді:
30.03.2021 11:28