-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Тендер Prozorro UA-2021-03-18-001539-b
Категорія Замовника: абз.2 п) 3 ч.1 ст. 2 Закону; Юридична особа - організація, яка забезпечує потреби держави, діяльність якої не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (юридична особа є одержувачем бюджетних коштів); Джерело фінансування закупівлі - Кошти державного бюджету України; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (детальніше в ТД); Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» (питома вага цінового критерію – 100%)
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
18.03.2021 11:59 - 25.03.2021 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим