-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво приміщення для розміщення амбулаторії №7 КМУ "ЦПМСД" м. Покровськ, розташованого за адресою: Донецька область, м. Покровськ, вул. О.Невського, буд.1
Тендер Prozorro UA-2017-02-28-001818-a
Строк виконання - 120 календарних днів, категорія складності - ІІІ
Торги не відбулися
3 667 638.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 110 029.14 UAH
мін. крок: 3% або 110 029.14 UAH
Період уточнення:
28.02.2017 18:01 - 08.05.2017 09:00
Відповідь надана
Ідентифікатор закупівлі та строки виконання робіт
Номер:
d98777b6d55b4a6ba10f3e486bf196ae
Дата опублікування:
13.04.2017 16:07
Опис:
Вибачте, за неуважність, були знайдені зміни до тендерної документації, але ідентифікатор закупівлі в цьому документі вказано помилковий. Він перенаправлює користувача до іншої закупівлі.
Також на сайті зазначені не змінені строки виконання робіт, а саме 08.05.-08.09.2017р., що, у зв'язку зі змінами, не відповідає дійсності.
Відповідь:
У зв'язку з розглядом Вашого звернення уточнено строки виконання робіт, вказані на веб-порталі Уповноваженого органу. Разом з тим, повідомляю, що електронна система закупівель не дає можливості визначити строки виконання робіт без привязки до календарних дат. Відповідно з урахуванням встановлених Законом України "Про публічні закупівлі" строків розгляду тендерних пропозицій та кількості поданих тендерних пропозицій, строків оскарження рішень Замовника вказані строки виконання робіт можуть не співпадати з фактичним строком початку робіт за договором про закупівлю. З цих причин, наведені строки слід вважати орієнтовними. Визначальним строком виконання робіт слід вважати строк, передбачений п. 4.3 розділу І тендерної документації.
З цих причин
Дата відповіді:
13.04.2017 20:12
Відповідь надана
Кінцевий строк подання пропозицій
Номер:
69ed1b61867349d7823e8f87fd632edd
Дата опублікування:
13.04.2017 15:05
Опис:
У тендерній документації вказано кінцевий строк подання пропозиції 21.04, а на сайті держзакупівель кінцевий строк подання 18.05.
На який строк подання пропозицій орієнтуватись?
Дякую.
Відповідь:
Ознайомтесь, будь-ласка, з усіма документами, завантаженими Замовником.
Дата відповіді:
13.04.2017 20:02