-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки Ремонт систем охолодження АТ№2 ПС 330 кВ "Південна" Криворізьких МЕМ
Тендер Prozorro UA-2017-05-16-000210-c
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки Ремонт систем охолодження АТ№2 ПС 330 кВ "Південна" Криворізьких МЕМ
Торги не відбулися
76 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 760.00 UAH
мін. крок: 1% або 760.00 UAH
Період уточнення:
16.05.2017 11:57 - 21.05.2017 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим