-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Листи металеві
Тендер Prozorro UA-2017-05-11-000789-c
Зазначено у тендерній документації
Торги не відбулися
773 565.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 867.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 867.83 UAH
Період уточнення:
11.05.2017 23:19 - 16.05.2017 23:30
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
43478e0cb7f6490382c44b8b65de534a
Дата опублікування:
12.05.2017 08:43
Опис:
Доброго дня! Уточніть будь ласка метод прокатки та марку сталі.
Відповідь:
1. Лист чорний 0,8*1000*2000 мм – 500 шт.
Лист стальний холоднокатаний 0,8х1000х2000 (ДСТУ 2834-94). Матеріал – сталь 08кп
2. Лист чорний 0,8*1000*1000 мм – 1500 шт.
Лист стальний холоднокатаний 0,8х1000х1000 (ДСТУ 2834-94) Матеріал – сталь 08кп.
3. Лист оцинкований 0,55*1000*2000 мм – 50 шт.
Лист стальний оцинкований 0,55х1000х2000 (ДСТУ 2651:2005). Матеріал – сталь 08пс, покриття – цинк.
4. Лист просічно-витяжний 3*1000*3000 мм – 170 шт.
Лист стальний просічно-витяжний 4х1000х3000 (ДСТУ 8706-78). Марка – 306, шаг ячейки А – 90 мм, шаг подачі ножа В – 6 мм, матеріал – сталь 3 пс.
5. Лист просічно-витяжний 4*1000*3000 мм – 50 шт.
Лист стальний просічно-витяжний 4х1000х3000 (ДСТУ 8706-78). Марка – 408, шаг ячейки А – 90 мм, шаг подачі ножа В – 6 мм, матеріал – сталь 3пс.
6. Лист рифлений 4*1250*4000 мм – 20 шт.
Лист стальний гарячекатаний рифлений 4х1250х4000 (ДСТУ 2651:2005). Матеріал – сталь 3пс.
7. Лист рифлений 3*1000*4000 мм – 15 шт.
Лист стальний гарячекатаний рифлений 3х1000х4000 (ДСТУ 2651:2005). Матеріал – сталь 3пс.
8. Полоса 3*20*1000 мм – 100 шт.
Полоса стальна рублена 3х20х1000 (ДСТУ 2651:2005). Матеріал – сталь 3пс.
Дата відповіді:
16.05.2017 16:31