-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
«Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь, код 45230000-8 за ДК 021:2015 (ремонт сантехнічного обладнання та трубопроводів каналізаційних мереж в корпусі № 1 на базі відпочинку «Метро»)»
Тендер Prozorro UA-2017-04-12-000395-c
Детальний опис закупівлі в оголошенні
Завершена
249 873.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 499.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 499.00 UAH
Період уточнення:
12.04.2017 14:00 - 18.04.2017 15:00
Відповідь надана
Неповна технична документація
Номер:
e9c6444a06854a0a9c411a267f40b973
Дата опублікування:
13.04.2017 18:36
Опис:
Для розрахунку вартості надайте,будь ласка, детальний перелік робіт з вказанням кількості робіт по розділам та марок матеріалів
Відповідь:
Відповідно до Оголошення про проведення закупівлі за процедурою електронні торги, ознайомлення учасників з технічним станом об’єкта, необхідними кресленнями та обсягами робіт проводитись протягом трьох робочих днів з дати публікації оголошення, тобто з 12.04.2017 по 18.04.2017 до 15 00, за адресою: с. Літки, Броварський район, Київська область, вул. Чоповського, 46 база відпочинку «Метро», за попереднім узгодженням дати та часу за тел.: (044) 238-51-01, (044) 238-51-10.
Дата відповіді:
14.04.2017 10:26