-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби ВГП
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-005500-a
Труби ВГП
Торги не відбулися
4 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 750.00 UAH
Період уточнення:
15.01.2021 15:03 - 22.01.2021 00:00
Відповідь надана
Поставка
Номер:
7c2e5ca6533e4aa6bf520a8b1db9b448
Дата опублікування:
20.01.2021 11:27
Опис:
Добрий день,
прошу повідомити чи можлива поставка товару однією партією?
Відповідь:
Ні. Поставки будуть здійснюватися згідно заявок на протязі року. Кількість поставок і їх об’єм буде залежати від потреби, та фінансового стану підприємства.
Дата відповіді:
21.01.2021 10:50