-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) – 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-006054-a
Установа має загальний вузол обліку для гуртожитків та адміністративних будівель. Плата за електроенергію при загальному лічильнику розподіляється пропорційно потужності побутового електричного обладнання, а саме: - Гуртожитки - 87 % кВт/год. - Адміністративні будівлі - 13 % кВт/год.
Торги не відбулися
1 597 459.64
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 680.81 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 680.81 UAH
Період уточнення:
13.01.2021 17:21 - 19.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим