-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини двигунів та їх частини
Тендер Prozorro UA-2021-01-12-000001-c
Завершена
192 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 962.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 962.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2021 00:59 - 18.01.2021 00:00
Відповідь надана
вод насос
Номер:
e0a4425bf2b54834a643cd7da3410920
Дата опублікування:
15.01.2021 12:42
Опис:
Прошу Вас выделить отдельным лотом водяной насос 1307010 а, Мы являемся производителем водяных насосов нашу продукция можно посмотреть на сайте www. mzvn.com.ua
Відповідь:
Дякуємо за Ваше звернення! З даного приводу зазначаємо наступне: Замовник не вбачає за необхідне виділяти окремим лотом певні номенклатурні позиції даного Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Дата відповіді:
16.01.2021 12:32