-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2017-03-29-002290-b
код ДК 021:2015 «15330000-0 Оброблені фрукти та овочі»
Торги не відбулися
609 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 480.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 480.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2017 17:14 - 07.04.2017 10:00
Відповідь надана
ТЕХНІЧНІ ТА КІЛЬКІСНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ
Номер:
3326598abddd4b4aabb31d762e657944
Дата опублікування:
30.03.2017 20:31
Опис:
Доброго дня. Поясніть будь-ласка формулювання кількісних вимог. Коли ви вказуєте:
Колотий горох, одиниця виміру - кг, кількість - 5800, то я розумію що Вам необхідно 5800 кг.
А от коли Ви вказуєте:
Ікра кабачкова/гарбузова, одиниці виміру - кг, кількість - 3254, а в вимогах уточнення - товар повинен надходити в банці не більше 0,600 г.
Для мене не зрозуміло, Вам потрібно 3254 кг, чи 3254 банки по 0,6 кг. Оскільки це різні речі.
Дякую.
Відповідь:
Доброго дня. Тендерний комітет управління освіти і науки повідомляє, що річна потреба за предметом «Оброблені фрукти та овочі», код ДК 021:2015 «15330000-0 Оброблені фрукти та овочі», формується в кілограмах. Згідно тендерної документації очікувана потреба ікри кабачкової/гарбузової складає 3254 кг., які мають бути фасовані в банки місткістю не більше ніж 0,600 кг. Відповідно, Учасником самостійно здійснюється обрахунок кількості необхідних банок з урахуванням ємності тари в якій планується постачати товар.
Дата відповіді:
03.04.2017 15:26