-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-30-006885-b
Обсяг поставки товару – 973274 кВт/год, в тому числі: Гуртожитки – 787204 кВт/год; Адміністративні будівлі – 186070 кВт/год
Торги не відбулися
1 377 510.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 887.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 887.55 UAH
Період уточнення:
30.11.2020 15:42 - 06.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим