-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга з організації харчування учнів пільгової категорії загальноосвітнього навчального закладу та у пришкільному оздоровчому таборі
Тендер Prozorro UA-2020-11-23-001587-c
Торги відмінено
940 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 704.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 704.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2020 09:56 - 30.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим