-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво. Вуличне освітлення с. Мирне Добропільського району Донецької області.
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-004583-c
Завершена
604 511.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 022.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 022.56 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 12:03 - 24.11.2020 12:01
Без відповіді
Щодо вимог замовника
Номер:
c233cae094d54794822eb2c5aea3a5a6
Дата опублікування:
20.11.2020 13:47
Опис:
У п. 6 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі «Розмір, вид, строк та умови надання, повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю» у Вас скрізь йде мова про тендерну пропозицію та тендерну документацію, що не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».
Вимагаємо внести відповідні зміни в оголошення про проведення спрощеної закупівлі.