-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015: 45350000-5 Механо – монтажні роботи (Капітальний ремонт Скверу ім. Мечнікова в межах вулиць Старопортофранківська, Манежна, Ольгіївський узвіз).
Тендер Prozorro UA-2020-10-19-001936-b
Завершена
604 435.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 022.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 022.17 UAH
Період уточнення:
19.10.2020 11:38 - 23.10.2020 00:00
Відповідь надана
Додаток №2
Номер:
be5ed68403534623894c9c60d8eb8745
Дата опублікування:
22.10.2020 11:12
Опис:
яким правовим документом або законом керується Замовник, дозволяючи викладати іноземною мовою (російською мовою) технічну документацію?!
Відповідь:
Згідно п. 3, ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» . оголошення про проведення спрощеної процедури не повинно містити інформацію про мову.
Дата відповіді:
22.10.2020 14:42
Відповідь надана
додаток№ п.13
Номер:
6101fbca76be40d586f790ce0302b22d
Дата опублікування:
20.10.2020 14:17
Опис:
Договірна ціна з розрахунками - якими розрахунками? що конкретно замовник бажає бачити окрім договірної ціни, які розрахунки?
Відповідь:
Зведений кошторисний розрахунок, договірна ціна, локальний кошторис, дефектний акт, підсумкова відомість ресурсів
Дата відповіді:
21.10.2020 12:26