• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Тараса Шевченка в селі Орів, Сколівського району, Львівської області» (код за ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)

Торги відмінено

1 128 320.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 642.00 UAH
Період уточнення: 09.10.2020 16:31 - 16.10.2020 00:00
Без відповіді

порушення законодавства

Номер: a7aa0781b77340cf905176794bf9a418
Дата опублікування: 15.10.2020 09:49
Опис: Шановний Замовник, 13.10.2020р завантажено на маданчик "документація освітлення спрощена зі змінами", але нажаль в даній документації не внесено змін порівняно з попередньою версією, це насамперед стосується пункту 3 Додатку 1 до ТД в якому йтеться про документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договорів. Просимо внестии зміни до Тендерної Документації відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" та не порушувати чинне законодавство.
Відповідь надана

Порушення законодавства

Номер: 8e2b089b36cd4226bfeca7dfb2e0adbe
Дата опублікування: 12.10.2020 10:10
Опис: Прошу надати посилання на норму ЗУ "Про публічні закупівлі", в якій є така дискримінація учасників, яку ви вказали, а саме Аналогічним договором в розумінні цієї документації є договір підряду на реконструкцію вуличного освітлення, який укладений не раніше 2020 року на суму не менше очікуваної вартості закупівлі. Згідно ЗУ "Про публічні закупівлі", Ви не маєте права обмежувати Учасників та дискримінувати. Кожен учасник має право надати договір на будь-яку суму, та не тільки 2020 року! 2020 рік ще на закінчився, це по перше, а подруге ви дискримінуєете учасників. Відповідно до визначення очікуваної вартості аналогічного договору, то це взагалі може бути конфіденційна інформація, яку учасник має право приховати. Прошу внести зміни та не порушувати законодавство!!!
Відповідь: Доброго дня, шановний Учасник. Замовником будуть внесені відповідні зміни в оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Дата відповіді: 12.10.2020 16:01
Відповідь надана

уточнення до параметрів вуличного світлодіодного світильника 30W "FIRE FLY"

Номер: 3a27e5866c1f43459c9c1011812d36dc
Дата опублікування: 09.10.2020 17:44
Опис: Надайте, будь-ласка, усі технічні , якісні та кількісні характеристики для " Світлодіодний світильник зовнішнього освітлення 30W "FIRE FLY" з литим алюмінієвим корпусом, світлодіодною оптикою" (робоча напруга, світловіддача, срок служби, світловий потік, розміри, ІР, PF, тип світлодіодів, діаметр консолі, колірна температура і т.д.)
Відповідь: Доброго дня, шановний Учасник. Замовником будуть внесені відповідні зміни в технічне завдання із зазначення усіх необхідних характеристик світлодіодного світильника.
Дата відповіді: 12.10.2020 16:01