-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва (щомісячні продуктові набори для малозахищених верств населення міста Києва
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-000528-c
Завершена
7 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 000.00 UAH
Період уточнення:
07.10.2020 09:40 - 30.10.2020 00:00
Відповідь надана
щодо документації
Номер:
10b04dae1ee3401c9ecf337a87b92bdf
Дата опублікування:
29.10.2020 16:28
Опис:
1) Відповідно до додатку 1 до тендерної документації вимагається надати експлуатаційний дозвіл Учасника на виробничі приміщення (п.1.3) та копію рішення компетентного органу про державну реєстрацію потужностей (п.1.4). Проте пердметом закупівлі є продукти харчування рослинного походження та перероблені продукти тваринного походження, які не потребують отримання експлуатаційного дозвілу відповідно до ст.23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Тому просимо виключити пункт 1.3 додатку 1 до тендерної документації або передбачити надання експлуатаційного дозвілу або копії рішення компетентного органу про державну реєстрацію потужностей.
2) Відповідно до таблиці №1 до додатку 1 до тендерної документації Учасники повинні надати санітарні паспорти автомобіля. Згідно з положеннями статей 43, 44 розділу VII Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», які, відповідно до прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів», набрали чинності з 20.09.2016, встановлені гігієнічні вимоги до рухомого та/або тимчасових потужностей для торгівлі та транспортних засобів для перевезення харчових продуктів, згідно з якими оформлення санітарних паспортів не передбачено. Крім того, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.01.16 р № 94-Р «Про визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, актів санітарного законодавства» з 01.01.2017 втратили чинність ряд санітарних правил, зокрема СанПин 42-123-5777-91 «Санитарные правила для предприятий общественного питания, включая кондитерские цехи и предприятия, вырабатывающие мягкое мороженое» та СанПин 5781-91 «Санитарные правила для предприятий продовольственной торговли», якими передбачалась необхідність отримання санітарних паспортів на автотранспорт, що здійснює перевезення харчових продуктів.
Враховуючи вищенаведене просимо виключити вимогу щодо надання санітарних паспортів автомобіля
Відповідь:
Будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
30.10.2020 13:29