-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона майна ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України"
Тендер Prozorro UA-2017-02-09-000887-c
Охорона майна ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України"
Завершена
338 610.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 693.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 693.05 UAH
Період уточнення:
09.02.2017 11:55 - 17.02.2017 00:00
Відповідь надана
Розяснення пункту договору
Номер:
2d82fc03657b4fdcbe3f2fad500180ac
Дата опублікування:
15.02.2017 15:35
Опис:
Вимоги до надання послуг
Досвід роботи на ринку охоронних послуг не менше 10 років.
Запитання: Просимо надати розяснення даного понкту.
Відповідь:
Доброго дня. Мається на увазі досвід роботи на ринку не менше 10 років для Учасника (охоронної організації).
Дата відповіді:
15.02.2017 17:03