-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Виготовлення із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи (топографічних планів масштабу 1:2000) м. Рені Ізмаїльського району Одеської області для подальшого розроблення Генерального плану та плану зонування території
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-013795-a
Завершена
199 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 997.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 997.50 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 17:16 - 02.10.2020 13:00
Відповідь надана
Щодо вимог Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Номер:
c02ac5f0cea04494b4a007e9df147fb4
Дата опублікування:
29.09.2020 18:23
Опис:
Згідно до вимог п.1 Додатку № 3 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі:
"Для підтвердження наявності обладнання, матеріально технічної бази та технологій Учасник повинен надати в складі пропозиції учасника спрощеної закупівлі довідку за встановленою формою, наведеною нижче ...".
Форма зазначеної довідки відсутня у складі Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Відсутність встановленої форми довідки у складі Оголошення не дозволяє виконати вимоги Замовника.
Просимо внести відповідні зміни до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за зауваження! Відповідні зміни будуть внесені до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Дата відповіді:
30.09.2020 10:28