-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Тендер Prozorro UA-2020-09-18-005751-a
Завершена
2 871 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 710.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 710.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2020 13:32 - 25.09.2020 00:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
3b56b69553bc4575a6a600100c1ffae4
Дата опублікування:
19.09.2020 19:23
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Дякуємо за Ваше звернення та повідомляємо, що учасник має забезпечити монтаж, встановлення, підключення та поставку товару.
Дата відповіді:
22.09.2020 11:54
Відповідь надана
Тендер
Номер:
e7d55328d5d74e8eb39277ebd396549a
Дата опублікування:
19.09.2020 19:23
Опис:
Шановний Замовник!
Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»?
Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме пакет програмного забезпечення LibreOffice?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Дякуємо за Ваше звернення та повідомляємо, що Додатком 2 тендерної документації встановлені технічні характеристики обладнання, що планується закуповуватись до навчальних закладів. У технічних характеристиках не передбачено торгової марки обладнання, отже учасники мають запропонувати до постачання обладнання, яке буде відповідати встановленим вимогам або обладнання з кращими характеристикам. Пропозиції учасників які не будуть відповідати вимогам тендерної документації будуть відхилені відповідно до чинного законодавства.
Дата відповіді:
22.09.2020 11:53