-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мотопомпа, код 42120000-6 за ДК 021:2015 «Насоси та компресори»
Тендер Prozorro UA-2020-09-04-001104-c
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Завершена
87 945.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 440.00 UAH
Період уточнення:
04.09.2020 11:56 - 11.09.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим