-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Фарби та емаль
Тендер Prozorro UA-2020-09-02-005483-b
Категорія: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2020 13:12 - 08.09.2020 00:00
Відповідь надана
Щодо документації
Номер:
5029088980744429a8d851491918b8ee
Дата опублікування:
04.09.2020 13:12
Опис:
Доброго дня. В документації зазначена вимога надання учасником копії платіжного доручення з відміткою банку про зарахування коштів в повному обсязі на розрахунковий рахунок учасника за поставлений товар. Дана вимога висвітлює виконання зобов'язань іншим замовником перед учасником закупівлі і ні в якому разі не стосується виконання учасником своїх зобов'язань за аналогічним договором.
Наявність підписаної з боку покупця і постачальника видаткової накладної повністю засвідчує факт виконання договору учасником.
Вимагаємо внести зміни в документацію, та вилучити дану вимогу!
Відповідь:
Доброго дня.
Відповідно ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
З метою підтвердження виконання аналогічної поставки товару, наявність заявленого переліку документів є необхідними для подання.
Дата відповіді:
07.09.2020 11:12
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
52784ad34707435fa392254fad3e5c06
Дата опублікування:
04.09.2020 12:52
Опис:
Добрий день. Просимо надати уточнення щодо позицій ПФ-115 червоно-коричнева та ПФ-115 жовто-коричнева (4 та 9 позиції), а саме для яких поверхонь вона буде використовуватись? Підлога?
Якщо так, то для підлоги призначена фарба ПФ-266 - вона є більш зносостійкою. В цьому разі, просимо внести зміни в документацію закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня.
Фарба ПФ-115 червоно-коричнева та ПФ-115 жовто-коричнева (4 та 9 позиції) буде використана для внутрішніх робіт та повинна бути якості не гірше заявленої в оголошенні.
Додатком 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, передбачено, якщо в тексті оголошення є посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід вважати, що таке посилання містить вираз «аналог та/або еквівалент» та приймаються у пропозиціях учасника.
Дата відповіді:
07.09.2020 11:11