-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво артезіанської свердловини у місті Пирятин Пирятинського району Полтавської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-003448-a
Завершена
1 159 269.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 796.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 796.35 UAH
Період уточнення:
26.08.2020 12:09 - 02.09.2020 12:14
Без відповіді
Щодо вимог оголошення
Номер:
e339f87b3e944d628615e354934c0af7
Дата опублікування:
01.09.2020 19:33
Опис:
Шановний Замовник, відповідно до вимог зазначених в оголошені про проведення спрощеної процедури закупівлі Учасники мають надати «копії Дозволів на виконання підвищеної небезпеки, щодо полум’яних робіт, земляних робіт, завірені належним чином».
Звертаємо Вашу увагу, що Додатком 2 Постанови Кабінету міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки» встановлений вичерпний перелік видів робіт підвищеної небезпеки.
В зазначеному відсутні полум’яних роботи та земляні роботи, як такі, що потребують отримання відповідного Дозволу.
В той же час, Додатком 6 зазначеної вище постанови під номером «6» (Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою) а номером «25» (Газополум’яні роботи), зазначені ці роботи, як такі, що які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.
Зазначені зміни набули чинності 12.03.2020 року на підставі Постанови Кабінету міністрів України від 3 березня 2020 р. № 207 «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».
Зважаючи на викладене, просимо надати роз’яснення, щодо надання Дозволу або відповідної декларації на виконання полум’яних робіт та земляних робіт, відповідно до положень чинного законодавства України.
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
f8120427aeb04b199d0299f544bd403a
Дата опублікування:
31.08.2020 09:59
Опис:
В Розділі ІІ необхідно Надати копії Дозволів на виконання підвищеної небезпеки, щодо полум’яних робіт, земляних робіт, завірені належним чином.
Чому на виконання бурових робіт, Дозвіл необхідно надави на інший перелік ?
Відповідь:
Шановний учасник. У складі пропозиції, Ви маєте надати матеріали передбачені у розділі ІІ. Дана норма не суперечить нормам чинного Законодавства України.
Дата відповіді:
01.09.2020 12:03
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
ecc27406ac2f423f8f20afd221f08596
Дата опублікування:
27.08.2020 12:04
Опис:
Доброго дня! Просимо уточнити наступне: Згідно із додатком №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі п. 28 Дефектного акту пепедбачений Монтаж насосного агрегату лопатевого вiдцентрового одноступiнчастого, багатоступiнчастого об'ємного, вихрового, поршневого, приводного, роторного на загальнiй фундаментнiй плитi або моноблочного, маса 0,064 т, але насосний агрегат як устаткування (матеріал) не вказаний.
Чи передбачений насосний агрегат і який саме, чи можливо це буде поставка Замовника?
Відповідь:
Дякуємо за запитання. До оголошення будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
27.08.2020 16:04