• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Завершена

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Період уточнення: 17.08.2020 15:38 - 21.08.2020 15:00
Відповідь надана

щодо уходу від відкритих торгів

Номер: 44184a61a81c463896e7309615e9d8d4
Дата опублікування: 17.08.2020 18:08
Опис: Доброго дня Замовнику. 13.08.2020 Ви оголосили відкриті торги щодо поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б на суму 295 000,0 грн. та 17.08.2020 спрощену закупівлю щодо поточного ремонту дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова на суму 150000,0 грн. Відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 15.04.2020 року № 708 та ГБН Г.1-218-182:2011 “Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт” це один і той самий обєкт поточного ремонту по вул. Орєшкова. Відповідно поточний ремонт дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова за спрощеною процедурою на суму 150000,0 грн необхідно проводити за процедурою відкртитих торгів.
Відповідь: На ваш запит повідомляємо наступне. При визначенні предмету закупівлі Замовник керувався Порядком визначення предмета закупівлі, затвердженим Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 15.04.2020 року № 708 (надалі – Порядок). Так, пунктом 3 розділу ІІ Порядку передбачено, що під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301. Згідно з п.п. 3.12 Державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163 об'єкт будівництва - будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси або їх частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури. Відповідно до п.п. 3.9 цих норм лінійний об'єкт інженерно-транспортної інфраструктури - наземні, надземні або підземні лінійні об’єкти для пересування людей, транспортних засобів, вантажів, переміщення рідких та газоподібних продуктів, передачі електроенергії тощо. Відповідно до п.п. 4.3 галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301 (надалі – Норми) вид ремонту, склад і обсяги робіт по кожній ділянці дороги, окремій дорожній споруді або елементу дороги встановлюють на підставі результатів діагностики й оцінки їхнього фактичного стану, інженерних вишукувань, випробувань і обстежень, які зафіксовані в дефектних актах та інших документах, з врахуванням міжремонтних строків експлуатації дорожніх одягів та покриттів на автомобільних дорогах загального користування згідно з ВБН Г.1-218-050. У п.п. 6.1 Норм зазначено, що поточний середній ремонт виконується комплексно відповідно до проектно-кошторисної або кошторисної документації, яка складається на підставі дефектного акту або матеріалів інженерних вишукувань чи обстежень та затверджується замовником. На підставі результатів діагностики й оцінки їхнього фактичного стану, інженерних вишукувань, випробувань і обстежень, були розроблені та затверджені дефектні акти щодо необхідності виконання послуг з поточного ремонту, окремо, дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківського району Харківської області, та дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області. При цьому, очікувана вартість послуг з поточного ремонту дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківського району Харківської області складає 150 000 грн. Частиною 1 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Закон застосовується до замовників, визначених пунктами 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Разом з тим, Закон застосовується до замовників, визначених частиною першою статті 2 Закону, які здійснюють спрощені закупівлі відповідно до Закону. На підставі вищезазначеного, Замовником було вирішено здійснити спрощену закупівлю щодо надання послуг з поточного ремонту дорожнього покриття майдану по вул. Орєшкова в селище Васищеве Харківського району Харківської області.
Дата відповіді: 18.08.2020 16:59