• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Акумуляторні батареї, датчики та інше електричне обладнання

Завершена

15 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 150.00 UAH
Період уточнення: 06.08.2020 18:20 - 11.08.2020 19:00
Відповідь надана

Ліцензування

Номер: 5a687512a8b84f909a60224ab7b63c7b
Дата опублікування: 10.08.2020 09:43
Опис: Шановний Замовник! Яке відношення має наявність у учасника "ліцензіі Державної служби України з лікарських засобів" до постачання акумуляторних батарей та пожежних датчиків?
Відповідь: Документацію виправлено
Дата відповіді: 10.08.2020 10:26
Відповідь надана

аналоги

Номер: b7d532bceb3f4dba84279f6ed0c08be6
Дата опублікування: 07.08.2020 17:32
Опис: Відповідно до частини другої статті 22 Закону «Про Публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов'язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
Відповідь: Частина друга ст 22 відноситься до відкритих торгів. Закупівля UA-2020-08-06-005464-c - допорогова.
Дата відповіді: 10.08.2020 10:34
Відповідь надана

аналоги

Номер: 9e9a33a7897d4513838f598bdb5f4f62
Дата опублікування: 07.08.2020 16:31
Опис: Шановний Замовнику! Чи будуть розглядатись аналоги з показниками рівними або кращими?
Відповідь: Ні аналоги розглядатися не будуть
Дата відповіді: 10.08.2020 09:28
Відповідь надана

дискримінація участників

Номер: 9aad15ac66514d67bbf9c1198617af43
Дата опублікування: 07.08.2020 09:19
Опис: Шановний Замовник! Вимога щодо "Учасник повинен бути платником ПДВ" є дискримінаційною та суттєво звужує коло учасників! Вимагаємо внести зміни в ТД.
Відповідь: Ваше зауваження буде розглянуте, при можливості ця вимога буде прибрана
Дата відповіді: 07.08.2020 16:23