-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Портативні комп’ютери (ноутбуки), персональні комп’ютери в зборі
Тендер Prozorro UA-2020-08-04-006378-a
Торги не відбулися
290 690.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 455.50 UAH
мін. крок: 0.2% або 455.50 UAH
Період уточнення:
04.08.2020 16:02 - 10.08.2020 00:00
Відповідь надана
Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі та Уточнення
Номер:
3fcc2029bac74b04b8c1beb803c52c22
Дата опублікування:
05.08.2020 23:22
Опис:
Шановний Замовник!
1)Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD?
2)Чи потрібно вам: монтаж,встановлення,підключення,навчання,введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Шановний Учаснику! Всі суттєві характеристики подано в Тендерній документації з додатками. Ви повинні запропонувати товар, який відповідає заявленим вимогам, або кращий. Монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання є необхідним і включається у вартість предмета закупівлі.
Дата відповіді:
06.08.2020 09:40