-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Двері металеві протипожежні з межою вогнестійкості ЕІ 60
Тендер Prozorro UA-2020-08-03-000820-a
Територіальне управління Служби судової охорони у Львівській області уповноважена особа Антонишин О.С. згідно ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
Торги не відбулися
12 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 63.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 63.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2020 11:57 - 07.08.2020 11:38
Відповідь надана
Додаток 2,
Номер:
42cd22b2f28e4e7d87884201f1adf9d6
Дата опублікування:
04.08.2020 08:18
Опис:
Додаток 2 є обовязковим?
Відповідь:
Відповідно до оголошення про проведення допорогової закупівлі через систему електронних закупівель від 03.08.2020 п.5 вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження (сканкопії документів подавати у період подання пропозицій). пп.5.для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям Учасник повинен у складі своєї пропозиції на сайті обов’язково надати наступні документи завірені печаткою (за наявності), в електронному (сканованому) вигляді та містити розбірливі зображення, а саме: Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі згідно Додатку № 2 . Також надати гарантійний лист про відповідність запропонованого товару Додатку 2. Тому Додаток 2 надається обовязково.
Дата відповіді:
04.08.2020 10:31