• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо Вугілля П КОМС 6-100

Торги не відбулися

387 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 5 800.00 UAH
Період уточнення: 20.07.2020 15:30 - 26.07.2020 19:21
Відповідь надана

уточнення

Номер: bb950a820fd34047874c63540edc0271
Дата опублікування: 23.07.2020 16:02
Опис: Ви розумієте питання які Вам ставлять??????????????????????? Котрий раз стверджуємо, що частина донна донбасу окупована, вугілля марки П сьомий рік не добувається, як Ви неможете зрозуміти, що лобіюєте учасника з вугаллям яке може походити на даний час лише з Росії, зважаючи на тривалий час окупації вугілля в апріорі в Україні не може бути, навіть як би залишки такого вугілля були то давно пройшли всі дозволені гостами терміни його зберігання. Ви хоч самі розумієте що закупляєте ???????????????????????, чи Франківщина хочете спонсорувати окупанта????? Не має більше слів........закуповуйте
Відповідь: дякую
Дата відповіді: 23.07.2020 16:13
Відповідь надана

уточнення

Номер: 9161296548b14aceb20c58873be81cbd
Дата опублікування: 23.07.2020 14:53
Опис: ДСТУ 3472–96 Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Відповідно до вказаних стандартів якісні, технологічні та фізико-механічні показники вугілля: Марка вугілля згідно з ДСТУ 3472: П; Розмір кусків згідно з ГОСТ 19242: 6-100мм; - Дані ДСТУ і Гости давно втратили чиннісь, то поперше, питання стояло чим марка П російського виробництва краща наного вугілля маки Г чи ДГ?
Відповідь: В Україні використовувалася стандартизована класифікація вугілля. За середнім виходом летких речовин (Vdaf) і характеристикою нелеткого залишку з урахуванням спікливості і величини теплоти згоряння кам'яне вугілля поділяли на 10 основних марок: довгополуменеве (Д), газове (Г), газовожирне (ГЖ), жирне (Ж), коксове жирне (КЖ), коксівне (К), коксове друге (К2), слабкоспікливе (СС), опіснене спікливе (ОС) і пісне (П). Від марки Д до марки П вміст вуглецю послідовно збільшується від 76 до 92 %, а вихід летких речовин зменшується з 42 до 7-12 %. У кожній з марок, крім Д і Г, за технологічними властивостями виділяють декілька технологічних груп. Для Донбасу виділяють такі марки вугілля: Д, Г, ГЖ, Ж, К, ОС, П; для Львівсько-Волинського басейну: Д, Г, ГЖ, Ж.
Дата відповіді: 23.07.2020 15:25
Відповідь надана

Уголь

Номер: a7b187a4aebd44faabec551aabcb5b28
Дата опублікування: 23.07.2020 13:49
Опис: Это жесть, Заказчик какай уголь вам нужно, зачем для бытовых нужд марка П ??? О кокс молчим ....))))
Відповідь: .
Дата відповіді: 23.07.2020 13:52
Відповідь надана

вугілля

Номер: 10e7bdd714d44114a9c93c2388f3c8ec
Дата опублікування: 23.07.2020 13:40
Опис: Беручи до уваги попередню відповідь повідомляємо: В Україні віднесення вугілля до цієї групи передусім базується на його придатності для виробництва кондиційного доменного коксу. До коксівного вугілля відносять вугілля марок Г, ГЖ, Ж, КЖ, К, К2, ПС і П з поділом на технологічні групи за спікливістю. Якщо Ви зазначаєте, що Вам потрідно коксівне вугілля тому предметом закупівлі мають бути наступні мареи вугілля:Г, ГЖ, Ж, КЖ, К, К2, ПС і П, однак як наданий час марок ПС і П вже давно ( з початком АТО) не добувають то хочете закупитиГ, ГЖ, Ж, КЖ, К, К2, так?
Відповідь: уточню у керівництва
Дата відповіді: 23.07.2020 13:51
Відповідь надана

Уголь

Номер: c1c3b174aa1c4f969351c806bdde373c
Дата опублікування: 23.07.2020 12:03
Опис: Почему закупается Русский уголь?
Відповідь: ТД складена українською мовою. нам потрібно коксоване вугілля
Дата відповіді: 23.07.2020 13:19
Відповідь надана

Банківська гарантія

Номер: b4ea9076283140f8a6cd541063495d79
Дата опублікування: 23.07.2020 11:55
Опис: Шановний замовник, Вам нездається, що ви занадто розширили свої повноваження встановивши форму банківської гарантії, наголошуємо, що вимоги до банківських гарантій встановлені Постановою НБУ від 15.12.2004 № 639. Більшість банків мають розроблені автомитизовані системи, що формують банківські гарантії відповідно до вказаної Постанови, і ніхто не буде дану систесу переробляти, а тому виключне безглузду вимогу із ТД. Дякуємо.
Відповідь: дякую за запитання
Дата відповіді: 23.07.2020 13:18
Відповідь надана

МАРКИ ВУГІЛЛЯ

Номер: 405d1a8bbe6743f9a6d529b65aef15e8
Дата опублікування: 22.07.2020 15:32
Опис: Чим відрізняється марка вугілля П від Г чи ДГ??? Ви стверджуєте що П краще.
Відповідь: вугілля кам'яне марки П, інформація про технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмету закупівлі регламентується ДСТУ 7146:2010 - «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб». У цьому стандарті є посилання на такі нормативні документи: ДСТУ 3472–96 Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Відповідно до вказаних стандартів якісні, технологічні та фізико-механічні показники вугілля: Марка вугілля згідно з ДСТУ 3472: П; Розмір кусків згідно з ГОСТ 19242: 6-100мм; Зольність на сухий стан палива Ad, %, не більше ніж 25%; Загальна волога на робочий стан палива Wrt, %, не більшеніж 8%; *всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника
Дата відповіді: 23.07.2020 14:45
Відповідь надана

зміни

Номер: f03648b7e6a349b698109658791c254e
Дата опублікування: 22.07.2020 15:30
Опис: В ДТ не вимагається банківська гарантія, а згідно оголошення банківська гарантія 6000 тис, різняться строки поставки...Тай дана ТД розроблена ще на базі Закону, що діяли до 19.04.2020
Відповідь: дякую. виправлю
Дата відповіді: 22.07.2020 15:34
Відповідь надана

зміни

Номер: 2a12d228c1254ce1b71e59bfb23f768c
Дата опублікування: 22.07.2020 15:16
Опис: Доброго дня. Що за незрозумілі зміни, прочитайте Закон України "Про публічні закупівлі" та оформіть належним чином зміни. Дякуємо.
Відповідь: що саме неналежно оформлено?
Дата відповіді: 22.07.2020 15:22
Відповідь надана

вугілля

Номер: 842b4f71559742fbb7986813b52c9955
Дата опублікування: 22.07.2020 14:55
Опис: Які склади з вугіллям марки П на Україні, Ви хоч думайте і цікавтись в компетентих людей, перед тим як таку дурню писати. Для загального розвитку максимальна придатність вугілля 1 групи становить 6 років, а до першої групи відноситься вугілля антрацитової групи, марка П ( пісне) до 3 групи, максиму 2-3 роки, а недобувається воно вже 7 років, так про які склади Ви пишете, не позортись..Чи то такі косультації від підприємства що має перемогти?
Відповідь: жодного підприємства для перемоги ми немвємо. Просто для порівнянння газове вугілля поганої якості.
Дата відповіді: 22.07.2020 15:23