-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей)
Тендер Prozorro UA-2017-01-23-000661-b
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей) філе- 5267 кг четвертина задня- 3000 кг тушки курей- 200 кг
Торги не відбулися
626 829.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 134.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 134.14 UAH
Період уточнення:
23.01.2017 11:40 - 29.01.2017 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим