-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2020-07-08-003914-b
Торги проводяться повторно.
Торги не відбулися
236 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 183.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 183.00 UAH
Період уточнення:
08.07.2020 15:41 - 13.07.2020 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим