-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги помічника менеджера проєкту №PLBU.02.01.00-06-0056/17-00 «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів
Тендер Prozorro UA-2020-07-06-000005-c
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Закупівля здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 (номер грантового контракту № PLBU.02.01.00-06-0056/17-00)
Торги не відбулися
30 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
Період уточнення:
06.07.2020 07:07 - 12.07.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим