-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень КНП "Часовоярська міська лікарня планового лікування Бахмутської районної ради" за адресою: Донецька область, м.Часів Яр, вул. Пирогова, 3.
Тендер Prozorro UA-2020-06-18-004291-c
Критерій оцінки пропозиції - ціна. Детальніше технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, а також вимоги до учасників - у окремому файлі Оголошення.
Завершена
678 861.46
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 394.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 394.31 UAH
Період уточнення:
18.06.2020 13:22 - 24.06.2020 00:00
Відповідь надана
Замена документації
Номер:
072a0bc4626942aab49ba599d2a91ec1
Дата опублікування:
22.06.2020 10:22
Опис:
Могли бы Вы для подготовки тендерной документации заменить оголошення в формате Doc(Word)?
Відповідь:
Доброго дня! Повідомляємо, що оголошення про проведення спрощеної закупівлі оприлюднено в форматі PDF з можливістю копіювання. Таким чином, жодні права учасників не порушені.
Дата відповіді:
22.06.2020 14:53