-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Тендер Prozorro UA-2020-06-03-003756-c
Cпеціалізоване транспортне забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва. Тендерні пропозиції учасників викладаються українською мовою.
Торги не відбулися
658 915.15
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 294.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 294.58 UAH
Період уточнення:
03.06.2020 15:34 - 08.06.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим