• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

електрична енергія

Обсяг поставки товару – 608695 кВт/год, в тому числі: Гуртожитки – 558695 кВт/год; Адміністративні будівлі – 50000 кВт/год

Торги не відбулися

700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період уточнення: 03.06.2020 13:48 - 09.06.2020 00:10
Відповідь надана

щодо розподілу, наявності АСКОЕ

Номер: 0a48f929f8a94e51818cb9ac6e5308d0
Дата опублікування: 05.06.2020 08:36
Опис: Шановний Замовник, просимо Вас повідомити до якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ). Якщо до групи "А" - прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць. Чи врахована в очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу ОСР (а саме: оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо оператору системи розподілу або через Постачальника)?
Відповідь: Доброго дня! Наша установа відноситься до площадок вимірювання групи "Б". Так до вартості предмету закупівлі включено вартість послуг з розподілу, оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником через Постачальника.
Дата відповіді: 05.06.2020 09:38