-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги ДК 021:2015 – 79340000-9 (Послуги з розміщення реклами в мережі інтернет, направлені на протидію негативної інформації про місто)
Тендер Prozorro UA-2020-05-27-006058-b
Місцезнаходження замовника: 71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, пл. Єдності, 2. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст.2 Закону. Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2020 15:30 - 01.06.2020 15:34
Відповідь надана
Участь компаній без ПДВ
Номер:
11be7fefcac740fa96ce0b71dd20b24d
Дата опублікування:
30.05.2020 22:26
Опис:
Чи розглядаються компаніі без ПДВ, наприклад з ціною на 20 відсотків нижчою?
Відповідь:
Згідно з п.5 розділу І тендерної документації: Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.
Згідно з Додатком 3 тендерної документації: Примітки **:
а) документи, які не передбачені Господарським кодексом для суб'єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції;
б) учасники відкритих торгів- нерезиденти, для виконання вимог щодо подання документів, передбачених Додатком 3 тендерної документації подають у складі своєї тендерної пропозиції, документи, передбачені законодавством країн, де вони pареєстровані;
в) якщо учасник не подав у складі своєї тендерної пропозиції документи, які не передбачені чинним законодавством для нього, а вони вимагаються цією тендерною документацією відкритих торгів, він повинен надати щодо цього письмове пояснення.
Згідно з п.1 розділу V тендерної документації: Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з врахуванням податку на додану вартість (ПДВ).
Ціна має бути сформована з урахуванням мита, податків, зборів що сплачуються або мають бути сплачені, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження та усіх інших витрат.
Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, шляхом застосування електронного аукціону.
При цьому тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації згідно з пунктом 32 частини першої статті 1 Закону.
Отже, Учасники, які згідно чинного законодавства України не є платниками податку на додану вартість та не зобов’язані подавати відповідні розрахунки, надають щодо цього інші документи та/або письмове пояснення.
Дата відповіді:
02.06.2020 16:55