-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютери в комплекті
Тендер Prozorro UA-2020-05-25-002834-b
Технічні вимоги (характеристики) до предмету закупівлі погоджені Департаментом Інформаційно-комунікаційних технологій листом щодо погодження закупівель у сфері ІТ на 2020 рік
Завершена
158 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 790.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 790.50 UAH
Період уточнення:
25.05.2020 12:32 - 28.05.2020 13:00
Відповідь надана
Аналог процесора
Номер:
99d6ff32cbe44ca9811ad2c963d1f05d
Дата опублікування:
28.05.2020 10:05
Опис:
Шановний Замовнику. Напишіть будь-ласка конкретну відповідь на конкретне запитання: чи влаштує Вас комп’ютер в комплекті 1 штука з процесором Intel Core i3-9100F замість Intel Core i5-7400 (подивитись порівняння продуктивності процесорів можна за посиланням https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i5-7400-vs-Intel-i3-9100F/2929vs3461)? Процесор Intel Core i3-9100F як видно з посилання значно продуктивніший ніж Intel Core i5-7400, а коштує значно дешевше.
Відповідь:
Шановний Учаснику. Надаємо ЧІТКУ відповідь на поставлене запитання. Конкретна потреба замовника в закупівлі зазначена та описана в Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі "Технічні вимоги до предмета закупівлі". Усі вищезазначені технічні вимоги погоджені Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій листом щодо погодження закупівель у сфері ІТ на 2020 рік.
Дата відповіді:
28.05.2020 10:44
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
d5ff10305c0c43508da6a98513c865a0
Дата опублікування:
28.05.2020 10:04
Опис:
Шановний Замовнику. У технічних вимогах для комп'ютера в комплекті 1 шт вказано: 1xUSB Type-C (on GPU). На відеокартах з графічним чіпсетом: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti його не має. Просимо внести зміни в тендерну документацію (або наведіть приклад такої відеокарти).
Відповідь:
Шановний Учаснику. DisplayPort 1.4 може використовувати інтерфейси та використовувати USB Туре-С, що дозволяє
уніфікувати зовнішні коннектори на мобільних пристроях
Крім того, за допомогою одного єдиного кабелю USB-C до ПК можна буде підключити як
монітор з роздільною здатністю до 8 К, так і різні периферійні пристрої в строєні клавіатури або
миші (за умови наявності USB-хаби в дисплеї). Змушені наголосити, що потреба Замовника в закупівлі зазначена та описана в Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі "Технічні вимоги до предмета закупівлі".
Дата відповіді:
28.05.2020 10:52
Відповідь надана
Тендер
Номер:
37eedcd339924cd5a0df4f43ff5cbc29
Дата опублікування:
26.05.2020 10:38
Опис:
Шановний Замовник!
Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»?
Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Шановний Учаснику! У Додатку № 1 до оголошення про спрощену закупівлю зазначені усі технічні характеристики, за якими будуть оцінюватись аналоги відповідної серії товарів. На виконання рекомендацій Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, які були надані при отриманні погодження щодо здійснення закупівель у сфері ІТ на 2020 рік, розглядатись пропозиції з системними блоками на базі процесора AMD не будуть.
Дата відповіді:
26.05.2020 16:27