-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Бланки соціальних допомог, реєстраційні журнали
Тендер Prozorro UA-2020-05-20-006101-c
Завершена
8 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2020 16:47 - 26.05.2020 06:00
Відповідь надана
Технічни вимоги
Номер:
7e44df49f51f44b490a1bc20e25fda95
Дата опублікування:
22.05.2020 13:19
Опис:
Доброго дня! Загрузить технічні вимоги.
Відповідь:
Доброго дня! Будь ласка, прочитайте уважно Оголошення про проведення електронних торгів (прикріплено до закупівлі окремим файлом "Документація"). В Оголошенні вказані розміри бланків, вид друку, тип папіру, кількість екземплярів. Також окремими файлами надано зразки бланків. Дякуємо.
Дата відповіді:
22.05.2020 15:36