-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Лавки за парасолею та ліхтарем, лавки піаніно. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 39110000-6 – «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них». Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Тендер Prozorro UA-2020-05-20-003503-c
орган місцевого самоврядування
Торги відмінено
199 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 998.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 998.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2020 13:52 - 26.05.2020 08:00
Відповідь надана
класифікація закупівлі
Номер:
7f14e63b876f42e499fa4fcbff82c6aa
Дата опублікування:
25.05.2020 15:01
Опис:
в системі дана процедура прописана як допорогова ,хоча в оголошенні і далі в документації як спрощена ,це з якимось умислом ,чи технічна помилка? Прийде час і ця некорректність дасть про себе знати, Учасники згаять час і гроші ,а ви після проведеного тендеру все відмінете,або не зможете зареєструвати договір у держказначействі ?А фінмоніторинг накладе штраф на Замовника.
Відповідь:
Доброго дня! Уважно читайте оголошення. Функціонал даного майданчика дозволяє вибрати тип процедури: Спрощені/Допорогові закупівлі, що нами було і вибрано. Також дивіться прикріплений файл там вказано Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Функціонал майданчика не дозволяє вибрати спрощена закупівля. Дякуємо.
Дата відповіді:
25.05.2020 17:15
Відповідь надана
відносно підтвердження досвіду
Номер:
ca29e4d6084a40369da2c9b34071f03f
Дата опублікування:
22.05.2020 14:50
Опис:
Маю повністю виконані договори на постачання товару згідно класифікації закупівлі за ДК 021-2015-39110000-6"Сидіння,стільці та супутні вироби і частини до них"(лавки ковані,зі спинками та без них і т. і.)Лавки з ліхтарями та іншими кованими елементами теж робив та на жаль не маю документального підтвердження в повному обсязі.Чи не буде це причиною невідповідності кваліф.вимогам.? У зв'язку з цим прошу переглянути та змінити в п.7 оголошення трактування аналогічного договору,прибравши "Лавки за парасолею та ліхтарем,лавки піаніно",дякую та маю надію ,що це буде приводом до здорової конкуренції Учасників закупівлі ,а у Вас більш широкий вибір пропозицій.
Відповідь:
Доброго дня. Повідомляємо, що з 19.04.2020 року набрала чинності нова редакція Закон України "Про публічні закупівлі" Відповідно до пункту 28 частини 1 статті 1 даного закону спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону. Відповідно до ч.4 статті 14 даного Закону вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі або в електронній формі з окремими полями в електронній системі закупівель.
У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. З даної статті слідує, що замовник не зобов'язаний в оголошенні вказувати аналоги та/або евіваленти які приймаються у пропозиціях. На підставі вищевикладеного необхідно підтвердити саме виконання Лавки за парасолею та ліхтарем, лавки піаніно. Неспроможність подати всю інформацію, що вимагається Замовником, або подання пропозиції, яка не відповідає вимогам в усіх відношеннях, відноситься на ризик Учасника та спричинить за собою відхилення такої пропозиції.
Дата відповіді:
22.05.2020 16:13