-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул. Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка, Білокуракинського району Луганської області (капітальний ремонт) (ДК 021:2015 код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2020-05-18-004783-c
Завершена
16 716 753.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 83 583.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 83 583.77 UAH
Період уточнення:
18.05.2020 16:10 - 24.05.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим