-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для транспортних засобів)»
Тендер Prozorro UA-2020-04-30-002140-b
Завершена
989 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
30.04.2020 16:17 - 07.05.2020 15:00
Відповідь надана
Додаток №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Номер:
0a07f14e4c17434db4824ef1b1f2cff1
Дата опублікування:
04.05.2020 10:29
Опис:
Доброго дня. У додатоку №2 до ТД. пункт № 20 шина розміра 175/65R14 Kumho Solus HS61 з індексом навантаження 96T не існуе, існуе 175/65R14 86T KH27 XL TL Kumho, просимо внести зміни.
Відповідь:
На Ваше звернення викладено нову редакцію оголошення про проведення спрощеної закупівлі (у Додатку № 2 до оголошення рядок 20 таблиці викладено в новій редакції)
Дата відповіді:
05.05.2020 11:49