-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги на технічне обслуговування та ремонт офісного обладнання ДК 016:2015 – 50310000-1 (Заправка та ремонт картриджів).
Тендер Prozorro UA-2020-04-30-000148-a
Завершена
80 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Період уточнення:
30.04.2020 09:50 - 06.05.2020 10:00
Відповідь надана
Тип закупівлі
Номер:
d88b49fa0dc14db59e605068cd5bf196
Дата опублікування:
30.04.2020 13:45
Опис:
Доброго дня..
У зв'язку із зміною законодавства закупівлі вартістю більше 50 тис грн. мають проводитись за процедурою відкритих торгів. Підскажіть, Ваша закупівля не підпадає під таку вимогу? Не буде потім відміни торгів?
Відповідь:
Доброго дня. Відміни торгів не буде.
Дата відповіді:
04.05.2020 09:07