-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів)
Тендер Prozorro UA-2020-04-01-003748-b
Торги не відбулися
163 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
Період уточнення:
01.04.2020 22:29 - 10.04.2020 22:27
Звернень немає. Звернення не може бути заданим