-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Сканери)
Тендер Prozorro UA-2020-03-20-003568-b
Сканери за технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами відповідно до Додатку 3 до тендерної документації
Торги не відбулися
100 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 008.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 008.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2020 14:52 - 25.03.2020 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим