-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
дрова для опалення
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-000212-c
дрова для опалення
Торги не відбулися
840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2020 10:22 - 22.03.2020 17:00
Відповідь надана
Щодо складу на території Львівської області
Номер:
a2aa30b55ce7486a9da7f438acdad534
Дата опублікування:
22.03.2020 10:48
Опис:
Довідка про наявність складу на території Львівської області з зазначенням адреси та документальне підтвердження правомірності використання даного приміщення.
Вимога дискримінаційна, оскільки склад може бути розташований і не на території Львівської обасті.
Дані вимоги, ймовірно, прописуються під КОНКРЕТНОГО учасника..... Що в свою чергу є порушенням антимонопольного законодавства.
Відповідь:
Львівська область складається з 20 районів та м.Львів. Стосовно того, що зазначена вимога є дискримінаційною то повідомляємо, що зазначена вимога не спрямована конкретно проти Скаржника, а стосується всіх учасників процедури закупівлі, тому не є дискримінаційною. Також повідомляємо, що Скаржник не довів та документально не підтвердив неможливість виконати наведену вище умову Документації, а також не надав документального підтвердження, яким чином наведена вище умова Документації порушує його права та законні інтереси, пов'язані з участю у Процедурі закупівлі, та позбавляє можливості подати свою тендерну пропозицію через наявну умову Документації.
Дата відповіді:
24.03.2020 15:37
Відповідь надана
Щодо виробника товару
Номер:
33886136dbdb43169e9cf35e48e74cd4
Дата опублікування:
22.03.2020 10:46
Опис:
Якщо учасник є виробником зазначеного товару то він повинен надати підтвердження наявності обладнання для заготівлі деревини та для його обробки та розпиловки на території Львівської області. Якщо учасник не є виробником то він надає копію договору з виробником про поставку товарів чинний як мінімум до 31.12.2020р.
4) Оригінал гарантійного листа від виробника про можливість поставки учасником зазначеного товару в кількості 700 м3 та за цінами встановленими в пропозиції учасника.
Дана вимога є дискримінаційною, просимо усунути недоліки.
Відповідь:
Стосовно того, що зазначена вимога є дискримінаційною то повідомляємо, що зазначена вимога не спрямована конкретно проти Скаржника, а стосується всіх учасників процедури закупівлі, тому не є дискримінаційною. Також повідомляємо, що Скаржник не довів та документально не підтвердив неможливість виконати наведену вище умову Документації, а також не надав документального підтвердження, яким чином наведена вище умова Документації порушує його права та законні інтереси, пов'язані з участю у Процедурі закупівлі, та позбавляє можливості подати свою тендерну пропозицію через наявну умову Документації
Дата відповіді:
24.03.2020 15:38
Відповідь надана
Щодо надання свідоцтв про державну реєстрацію транспортних засобів
Номер:
111a6135f0ec446094960c2c94179844
Дата опублікування:
22.03.2020 10:45
Опис:
Щодо надання свідоцтв про державну реєстрацію транспортних засобів
:просимо роз'яснити, якщо транспорті послуги надаються відповідно до Договору про надання транспортних послуг, іншим суб'єктом господарювання (тобто не Учасником), які саме документи необхідно надати: Договір про надання послуг з переліком транспортних засобів чи Свідоцтва про державну реєстрацію транспортних засобів?
Відповідь:
Копія завіреного учасником договору про надання транспортних послуг учаснику перевізником з метою доставки товару замовнику згідно вимог даної документації . У разі надання договору про надання транспортних послуг учасник надає у складі пропозиції копії свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу, дані в яких повинні співпадати з даними зазначеними в довідці.
Дата відповіді:
24.03.2020 15:36