-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Теплообмінники
Тендер Prozorro UA-2016-11-08-000800-b
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 2% або 1 600.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2016 12:18 - 14.11.2016 09:00
Відповідь надана
Еквівалент
Номер:
ead852f4239040028519c2264692305d
Дата опублікування:
08.11.2016 17:26
Опис:
Чи можна пропонувати аналоги?
Відповідь:
Так, в тендерній документації зазначено, що еквівалент передбачений.
Дата відповіді:
09.11.2016 08:21