-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: організація та проведення «Жіночого туристичного форуму «Tourism Women Forum»)
Тендер Prozorro UA-2020-02-04-001908-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2020 13:30 - 11.02.2020 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим