• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Пульт мікшерний Allen &Heath SQ6)

Завершена

105 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 525.00 UAH
Період уточнення: 31.01.2020 13:11 - 05.02.2020 14:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: 0a063041148f4309a706fa1ad708b0e4
Дата опублікування: 03.02.2020 10:02
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Шановний Учасник! Дана закупівля проводиться відповідно до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України ”Про публічні закупівлі” (наказ № 10 від 19.03.2019). Надаємо відповіді на Ваші запитання: 1. В даній закупівлі аналоги і еквіваленти товару не передбачаються. 2. Замовник при здійсненні закупівель дотримується усіх принципів, які зазначені в ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема й принципу відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, що забезпечується через оприлюднення документів, які стосуються процедури закупівлі, на веб-порталі Уповноваженого органу. Веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель, згідно з пунктом 6 частини першої статті 1 Закону України “Про публічні закупівлі”, визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: https://prozorro.gov.ua/, доступ до якої є вільним, тому усі зацікавлені сторони мають змогу ознайомитися з усіма документами, які публікуються під час проведення процедур закупівель. 3. Учасником закупівлі є фізична особа, в тому числі фізична особа-підприємець, або юридична особа, яка подала через електронну систему закупівель пропозицію для участі в закупівлі. Ціна пропозиції повинна бути визначена з урахуванням чинного законодавства України, чітко та остаточно, без будь-яких посилань, обмежень або застережень та включати всі витрати на: - сплату усіх податків та зборів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України; - перевезення, транспортування товару; - навантаження та розвантажування; - встановлення та налагодження обладнання за адресою замовника; - гарантійне обслуговування, інші витрати. Пропозиція, яка матиме найнижчу ціну за підсумками електронного аукціону (оцінки), вважатиметься найбільш економічно вигідною. До остаточної ціни ще додатково сума ПДВ додаватись не буде.
Дата відповіді: 03.02.2020 15:57