-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ТА ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА ФОНТАНКА ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тендер Prozorro UA-2020-01-24-004290-b
Торги відмінено
3 473 137.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 34 731.37 UAH
мін. крок: 1% або 34 731.37 UAH
Період уточнення:
24.01.2020 18:43 - 30.01.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим