-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Трубки поліамідні
Тендер Prozorro UA-2020-01-21-001461-c
Торги не відбулися
8 124.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 81.24 UAH
мін. крок: 1% або 81.24 UAH
Період уточнення:
21.01.2020 11:18 - 24.01.2020 12:00
Відповідь надана
Щодо участі ФОП у даній закупівлі
Номер:
2bcf0dd7acb5480792ad217c4c5899aa
Дата опублікування:
22.01.2020 10:13
Опис:
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Відповідно до частини другої статті 21 Закону в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначається очікувана вартість закупівлі. При цьому з урахуванням вимог Закону очікувана вартість закупівлі вказується замовником із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів.
Тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації згідно з пунктом 30 частини першої статті 1 Закону. Тендерна документація Замовника містить інформацію щодо формування та подання цінової пропозиції з урахуванням всіх податків, а саме: «Ціни в ціновій пропозиції вказуються Учасником з урахуванням ПДВ та усіх податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником на строк поставки товару разом з цим окремо визначається розмір ПДВ та ціна без ПДВ, а у разі якщо Учасник не є платником ПДВ, ціни вказуються без урахування ПДВ» ( вимога п.2 розділу V. Оцінка тендерної пропозиції тендерної документації).
Порядок подання учасником тендерної пропозиції визначено статтею 25 Закону.
На звернення заявника щодо електронного аукціону, ціни договору з переможцем процедури закупівлі повідомляємо, що ціна є вартісним вираженням закупівлі, у зв'язку з чим оцінка поданих пропозицій учасників проводиться електронною системою закупівель за запропонованими цінами незалежно від того чи є суб'єкт господарювання платником ПДВ або неплатником ПДВ. Таким чином за результатами закупівлі укладається договір з переможцем за ціною, визначеною електронною системою закупівель.
Дата відповіді:
22.01.2020 10:17