-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з навчання персоналу (скорочена закупівля, нагальна потреба)
Тендер Prozorro UA-2016-12-09-000140-b
Стаціонарне навчання членів комітету з конкурсних торгів з питань організації та здійснення закупівель з отриманням сертифіката кваліфікації
Завершена
3 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 16.50 UAH
Період уточнення:
09.12.2016 09:23 - 12.12.2016 09:30
Відповідь надана
Уточнення вимог Замовника
Номер:
836378928707460bbbe1951f3cb64963
Дата опублікування:
09.12.2016 11:23
Опис:
Детально вивчивши тендерну документацію виникли запитання з приводу наступного:
1. На скільки днів/годин повинно бути розраховано навчання?
2. Пунктом 8 Оголошенням про проведення закупівлі стоїть вимога про надання копії свідоцтва про державну реєстрацію. Про державну реєстрацію чого саме?
3. Пунктом 4 оголошення про проведення закупівлі стоїть вимога про надання сертифікатів кваліфікації. Хочемо зауважити, що чинним законодавством України не визначено форми сертифікатів, а тим більше сертифікатів кваліфікації. Враховуючи зазначене просимо роз'яснити, чи є можливість не "сертифікатів кваліфікації", а саме "сертифікатів" за результатами проведення навчання?
Відповідь:
Проходження навчання розраховано на 2 робочих дні.Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи Учасника.Сертифікат за результатами проведення навчання.
Дата відповіді:
09.12.2016 11:44