-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Буряк, Буряк молодий, Морква, Морква молода, Цибуля, Капуста качанна, Капуста Молода, Перець Солодкий, Помідори осінь, Яблука, Банани, Апельсини, Лимони, Горіхи, Мандарини
Тендер Prozorro UA-2020-01-20-003530-c
Фінансування здійснюється за рахунок місцевого бюджету
Завершена
405 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 029.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 029.25 UAH
Період уточнення:
20.01.2020 15:32 - 25.01.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим